![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/43706341.jpg)
23
Лис
-
23
Лис
Чаювання з учнями
користувачем
1291 people viewed this event.
Нещодавно в Бірківському НВК традицією стало чаювання всього колективу працівників разом із учнями 8-9 класів.
Спокійна й невимушена атмосфера, цікаві бесіди, теплий чай і смаколики – це те, що потрібно для формування довіри, взаємоповаги та розуміння. Спільне дозвілля зближує вчителів та дітей, створює позитивний емоційний стан учасників.