Творчі колективи

Народний аматорський ансамбль народної музики «Красногорівські витівники»
Народний аматорський ансамбль народної музики «Красногорівські витівники» у складі 7 учасників відновив свою роботу у 2015 році.
Люди різного віку та професій, які мають навички гри на народних інструментах та закохані в українську народну музику.
Наказом Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації №252 від 11.08.2017 року присвоєно звання «Народний аматорський колектив».
Репертуар –  українські народні мелодії та українські народні пісні. Колектив є лауреатом Всеукраїнського фестивалю гармоністів «Чарівна гармонь України» 2015-2016 років, дипломантом І ступеню Обласного конкурсу народної творчості «Чиста криниця» – 2016 року.

Керівник: Тетяна Іващенко.


Народний аматорський ансамбль “Струмочок”

Народний аматорський ансамбль “Струмочок” сформований у 1999 році. До складу ансамблю входять переважно вчителі, медпрацівники та працівники установ і підприємств, що розташовані на території Білоцерківської сільської ради.
Вивчаються різні за тематикою твори: козацькі, родинно-побутові, жартівливі, твори сучасних композиторів та інші.Керівник: Валентина  Моспан.


Чоловічий вокальний ансамбль “Дивограй”

Чоловічий вокальний ансамбль “Дивограй” об’єднав аматорів Балакліївського, Подільського, Огирівського будинків культури.
В репертуарі ансамблю переважають українські народні та авторські пісні ліричного та патріотичного характеру.
У 2016 році з успіхом дебютував на Національному Сорочинському ярмарку, представляючи Білоцерківську ОТГ.
Пісні у виконанні чоловічого ансамблю постійно звучать на сцені Білоцерківського будинку культури (щорічні свято села, свято Покрови Пресвятої Богородиці, урочистості до дня соборності України, творчі звіти).Керівник: заслужений працівник культури України Василь Моспан.


Дівочий вокальний ансамбль “Співаночка”

Дівочий вокальний ансамбль “Співаночка” Балакліївського сільського будинку культури.
За недовгий період існування колектив став добре відомим і користується успіхом в громаді, районі та області.
Дівчата стали учасниками мистецьких концертів та творчих звітів та інших традиційних святкувань. Керівник ансамблю вдало підбирає репертуар, шукає оригінальні обробки українських народних пісень та вивчає твори в сучасному оранжуванні.Керівник: Юрій Михайлик.


Дитячий колектив “ Капітошка”

При Білоцерківському сільському будинку культури створений наймолодший дитячий колектив “ Капітошка”. До складу колективу входять діти 4-7 років, які опановують ази народного та сучасного танцю, беруть участь у різних заходах громади. Велика увага приділяється музичному супроводу.

Керівник:  Михайлик Аліна.


Вокальний ансамбль “Візерунок” 
Вокальний ансамбль “Візерунок” при Білоцерківському сільському будинку культури утворений нещодавно.
Колектив неодноразово демонстрував своє мистецтво глядачам Білоцерківської громади. Поруч з вокальними створюються і хореографічні композиції. Керівник танцювального колективу ¾ Світлана Грищенко.Керівник: заслужений працівник культури України Василь Моспан.


Вокальний ансамбль “Материнка”

Вокальний ансамбль “Материнка” Бірківського сільського будинку культури створений у 2015 році.

Жодне свято в с.Бірки не обходиться без участі цього колективу. Їх виступів завжди чекають з нетерпінням. В репертуарі – українські народні та жартівливі пісні. Колектив постійно приймає участь в різноманітних  районних заходах, творчих звітах та концертах.

Керівник: Василь Моспан.


Жіночий вокальний ансамбль “Веселі молодички

Жіночий вокальний ансамбль “Веселі молодички” Огирівського сільського клубу створений у 2014 році. Колектив виконує жартівливі  українські  народні пісні та сучасні естрадні твори.
Приймають активну участь в Національному Сорочинському ярмарку, в звітах та заходах громади.Керівник: Наталія Шостак.


Вокальний ансамбль “Оберіг”

Вокальний ансамбль “Оберіг” Огирівського сільського клубу створений у 2010 році.
В репертуарі ансамблю – українські народні пісні та твори українських композиторів. Приймали активну участь в районному гала-концерті “Пісенні барви рідного краю”, щорічному святі кобзарського мистецтва “Взяв би  бандуру”, Національному Сорочинському ярмарку.Керівник: Наталія Шостак.


Народний аматорський  духовий оркестр “Подільські козаки” 

Народний аматорський  духовий оркестр “Подільські козаки” Подільського сільського будинку культури Білоцерківської ОТГ сформований у  2007 році. Вікова структура колективу –  від 25 до 60 років.
З кожним роком репертуар оркестру стає більш різноманітним. Концертна діяльність –  виконання творів класичних та сучасних композиторів. Постійно приймають участь в  обласному марш-параді духових інструментів  м.Полтава, обласному кобзарському святі “Взяв би я бандуру” в смт. Велика Багачка.Керівник: Вишар Володимир Якович.


Танцювальний  колектив “Кумоньки”

Танцювальний  колектив «Кумоньки» Білоцерківського сільського будинку культури – це самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в Білоцерківській громаді, а й поза її межами.
Утворений у  2011 року. Високий рівень виконавської майстерності  та постановочної роботи дають змогу урізноманітнювати репертуар  хореографічними творами.
Протягом цього періоду склад колективу змінювався, але жодне свято в Білоцерківській ОТГ та за її межами не обходиться без  його участі. Виступи колективу чекають з нетерпінням. Репертуар – українські народні танці хореографічні картинки, композиції та мініатюри, що викликають неабияку зацікавленість глядачів. Насичена концертна діяльність створює атмосферу єдності, творчого підйому. Колектив “Кумоньки” ніколи не зупиняється на досягненому.Керівник:  Грищенко Світлана


Дитячий колектив “Юність”

В Білоцерківській громаді підростає талановита молодь, яка вплітає в національний вінок  цвіт свого таланту, чарує красою танцю. Це дитячий колектив “ Юність ”.
Колектив бере участь у святкових концертах, які проводяться у громаді та за її межами. В репертуарі – танці різних напрямків, хореографічні композиції, народні танці, сучасні та обрядові композиції.Керівник: Грищенко Світлана.


Ансамбль народних музик “Забава”
Ансамбль народних музик “Забава” Білоцерківського сільського будинку культури уворений у 2016 році. До складу колективу входять 5 учасників, які віртуозно володіють такими музичними інструментами як баян, барабан, контрабас, тамбурін, гармошка. В репертуарі колективу веселі українські народні мелодії.

Керівник: заслужений працівник культури України Василь Моспан.


Народний  аматорський фольклорний ансамбль “Подоляночка”

Народний  аматорський фольклорний ансамбль “Подоляночка” Подільського сільського будинку культури сформований у 2004 році. Українська пісня для учасників ансамблю як святкове намисто, як пісня веселкова.

Репертуар ансамблю налічує безліч чудових пісень, яких з кожним концертом стає ще більше. Неодноразово приймали участь в обласному Кобзарському святі “Взяв би я бандуру” в смт. Велика Багачка, Національному Сорочинському ярмарку.

Керівник: Панасенко Раїса.


Фольклорний ансамбль “Горлиця”

Фольклорний ансамбль “Горлиця” Красногорівського сільського будинку культури у складі 6 учасників утворений у 2016 році.
Репертуар ансамблю – календарно-обрядові, родинні, ліричні пісні. Керівник колективу: Черних Явдокія Костянтинівна, яка зацікавлена в популяризації цього виду мистецтва, активно зшукує у старожилів фольклорні твори, ритуальні дійства,  весільні пісні, які колектив демонструє на різних заходах, творчих звітах та концертах.


Хоровий колектив “Живі джерела”

Хоровий колектив “Живі джерела” Красногорівського сільського будинку культури Білоцерківської ОТГ засновано в 1997 році. Сьогодні він налічує 42 учасники (оркестрова група – 9 осіб).
В репертуарі хору твори українських композиторів, авторські твори керівника колективу Григорія Серьожкіна, українські народні пісні в обробці керівника.
Активна концертна діяльність:  обласне свято кобзарського мистецтва, районні заходи, творчі звіти “Квітуй Полтавська мистецька родина”, до Дня Конституції України, Дня незалежності України.
У 2016 році   на Національному Сорочинському ярмарку виборов ГРАН-ПРІ у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі та нагороджений пам’ятним сувеніром. До складу хорового колективу також входять робітники, працівники      ТОВ “ Білагро ”.Керівник: заслужений працівник культури України Григорій Серьожкін.


Народний аматорський фольклорний ансамбль “Яснозір’я”

Народний аматорський фольклорний ансамбль “Яснозір’я” Бірківського сільського будинку культури у складі 12 учасників заснований у1988 року.
Основу репертуару складають родинно-побутові та жартівливі українські народні пісні та мелодії.
Ансамбль виступав на сцені  Національного палацу культури України в м.Київ, неодноразово в музеї архітектури та побуту м. Пирогово.
Колектив є постійним учасником обласного Кобзарського свята “Взяв би я бандуру”, конкурсів “Чиста криниця” на Національному Сорочинському ярмарку, міжрегіонального фестивалю “Барви Хорольщини” в м.Хорол,   “Кручанські забави” в м. Пирятин.Керівник: заслужений працівник культури України Василь Моспан.


Вокальне чоловіче тріо “Огирівські козаки”

Вокальне чоловіче тріо “Огирівські козаки” Огирівського сільського клубу розпочали свій творчий шлях з 2011 року. Учасники виконують народні пісні українських композиторів і сучасні твори різних жанрів. Неодноразові учасники районного гала-концерту “ Пісенні барви рідного краю“, Всеукраїнського фестивалю   “Чарівна гармонь України“ в с. Гоголеве, обласного конкурсу родинних колективів “Роде наш красний…” в с. Шишаки, Національного Сорочинського   ярмарку.

Керівник: Наталія Шостак.