Пізнаємо Україну

31
Жов
-
31
Жов

Пізнаємо Україну

користувачем
 
1268 people viewed this event.

На осінніх канікулах учні Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів подорожували Україною. Звичайно, перші екскурсії були проведені до обласного центру м. Полтава. ЇЇ відвідали учні 3, 5, 9 класів.

Та найбільше враження справили на старшокласників великі міста – Запоріжжя та Дніпро. До них помандрували учні 10 та 11 класів.

У м. Дніпра немає конкретної дати народження – День міста традиційно святкують  у другу суботу вересня. Тут найдовша в Європі набережна – 23 кілометри.  ЇЇ красою насолоджувалися десятикласники. У Дніпрі знаходиться перший залізобетонний міст у світі і найбільший арочний міст у Європі  «Мерефо-Херсонський», найбільша колекція славетних « Кам’яних баб». І своєрідний рекорд також належить Дніпру – найменше у Європі метро, всього 6 станцій з довжиною ліній 7,8 км. Учні дізналися, що на набережній міста є унікальний фонтан «Лебідь», при повній потужності висота струменя може досягати 50 м.

Запоріжжя вразило старшокласників великою, багатою на секрети козацькою історією, що збереглася у різних куточках чарівного міста. Запоріжжя – це колиска козацтва та символ справжньої мужності. Учні побували на Хортиці. Тут тягнуться до неба вежі та фортифікаційні укріплення, є в точності відтворені козацькі курені та січова школа. Аби продовжити заглиблення в історію козацтва, учні стали свідками видовища, які запропонував кінний театр «Запорозькі козаки». Пещені, породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створюють ілюзію історичної реальності. У молоді захоплювало подих  від  споглядання акробатичних трюків на конях та вправності козаків.

І, звичайно, хто не пам’ятає фільм «Весна на Зарічній вулиці». Зйомки його проходили у Запоріжжі. А нам вдалося зробити фото на згадку за шкільною партою біля постаті вчительки.

Обидві екскурсії завершилися   подорожжю по р. Дніпро.

Цікаві, захоплюючі, пізнавальні подорожі – вони об’єднують учнівські колективи, розширюють кругозір , виховують патріотів.

                                            О.В. Кропивка
Директор Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Щоб зареєструватися на цю подію, надішліть свої дані andriy.drozhak@ukr.net

Реєстрація за допомогою електронної пошти: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

31-10-2018
31-10-2018
 

Місцерозташування

с. Красногорівка
 
 
 

Share With Friends