![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSCN5993.jpg)
23
Лис
-
23
Лис
Веселі перерви
користувачем
1335 people viewed this event.
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSCN5988.jpg)
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSCN5985.jpg)
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSCN5977.jpg)
Перший сніг це завжди радість для дітей, адже він несе новорічний настрій та багато позитивних емоцій. Продовжуючи ідею формування позитивних взаємовідносин, вчителі Бірківського НВК вирішили разом з учнями проводити веселі перерви на свіжому повітрі. Ігри в сніжки стали веселим і активним початком навчального дня, своєрідною зарядкою та джерелом позитивного настрою на весь день.
Грали в сніжки всі… і учні, і вчителі, і інші працівники школи. Море сміху, яскравих емоцій та задоволеності принесло таке дозвілля усім учасникам та налаштувало всіх на плідну і активну працю протягом дня.