Зустріч з учасниками АТО у Балакліївському НВК

12
Жов
-
12
Жов

Зустріч з учасниками АТО у Балакліївському НВК

користувачем
 
1981 people viewed this event.

12 жовтня 2018 року в Балакліївському навчально-виховному комплексі Білоцерківської сільської ради  з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, з  метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників відбулася зустріч з учасниками АТО, героями-односельцями Клячиним Юрієм, Ісаєнком В’ячеславом, Васильченком Максимом та Охримчуком Романом. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України.

Зі словами подяки і гордості за наших земляків виступила директор НВК Л.П. Луць та в.о. старости А.В. Вільховий.

Учні шкільного підрозділу навчально-виховного комплексу під керівництвом педагога-організатора О.М. Завацької підготували концертну програму та відео-презентацію «СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ», виставку малюнків «Ми – за мир в Україні». Під час святкового концерту всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів.

На згадку про зустріч учасникам АТО вихованці школи подарували малюнки, обереги та квіти. У подяку учням солдати зробили подарунок у відповідь. Вони передали прапор України з автографами бійців, з яким не розлучалися під час перебування на сході країни. Бійці закликали наших вихованців любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави.

Цей прапор розмістили на почесному місці в закладі освіти.

Дякуємо Богу за те, що наші герої повернулися живими, і просимо, щоб і надалі захистив усіх, хто зараз перебуває на передовій.

Щоб зареєструватися на цю подію, надішліть свої дані andriy.drozhak@ukr.net

Реєстрація за допомогою електронної пошти: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

12-10-2018
12-10-2018
 

Місцерозташування

с. Балаклія
 
 
 

Share With Friends