15 травня – Міжнародний день сім’ї

Сім’я це тут, у серці…

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.

15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї. Ця дата має більш тривалу історію і бере свій початок у 1989 році. Саме тоді Генеральною асамблеєю ООН було прийнято закон про відзначення Дня сім’ї у травні. Це зробили для того, щоб підвищити роль родини та родинних стосунків у суспільстві, підкреслити важливість повних родин, спонукати людей до усиновлення, створення будинків сімейного типу та звернути увагу на відповідальність і взаємопідтримку (особливо у молодих людей) у родині.

Міцна та здорова родина здатна зрощувати плоди любові і злагоди, що є запорукою розквіту міцної, успішної, багатої держави – України. Бо сильна сім’я, родина, рід – це міцна держава.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

У Міжнародний день сім’ї бажаємо, щоб кожен пам’ятав – сім’я найважливіше! Бережіть сімейний вогник, своїх рідних! Нехай у кожній сім’ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

Служба у справах дітей
виконавчого комітету
Білоцерківської сільської ради