Учні Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі “Будьмо гідними!”, спрямованому на підвищення рівня сформованості національно-патріотичного світогляду підростаючого покоління; сприяння вихованню поваги до культурної спадщини українського народу; зацікавлення учасників освітнього процесу до вивчення минулого та сьогодення нашої Батьківщини, ознайомлення з відомими історичними постатями. Бухало Валерій отримав диплом переможця і став срібним призером конкурсу.
Всеукраїнський конкурс «Будьмо гідними!»
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/874656-735x400.jpg)