У четвер, 16.09.2021 р. відбудеться друге засідання робочої групи. Загальна тривалість заходу – до 2 годин. Мета заходу – визначення сильних та слабких сторін існуючої системи освіти громади, формування бачення Стратегії розвитку освіти громади. Більш повна інформація наведена в Програмі другого засідання Робочої групи (додається).
Про проведення другого засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/Druhe-zasidannia-735x400.jpg)