Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району висловлює щиру подяку Програмі «U-LEAD з Європою», зокрема Ірині Балибіній, директорці Полтавського Регіонального офісу Програми, за надану гуманітарну допомогу. Серед отриманого – палатка, похідні ліжка, каремати, спальні мішки, вовняні ковдри, баки для води та генератори.
Гуманітарна допомога від Програми «U-LEAD з Європою»
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-2-735x400.jpg)