Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування завідувача сектору державного контролю за використанням та охороною земель виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради

Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
завідувача сектору державного контролю за використанням та охороною земель виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж професійної діяльності у сфері землеустрою та/або у сфері права або стаж роботи в органах, що здійснюють державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, не менше одного року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради.

Документи приймаються з 27 липня до 26 серпня 2023 року за адресою : вулиця Першотравнева, 9, село Білоцерківка Миргородського району Полтавської області.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи подаються конкурсантом особисто.
Телефон для довідок: (05345) 9-43-42, 0667793680.