Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради

Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше трьох років; досконале знання державної мови; володіння комп’ютером на рівні користувача.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради.

Документи приймаються з 14 липня до 13 серпня 2023 року за адресою: вулиця Першотравнева, 9, село Білоцерківка Миргородського району Полтавської області.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи подаються конкурсантом особисто.
Телефон для довідок : (05345) 9-43-42, 0667793680.