Широкий спектр пенсійних послуг можна одержати за місцем проживання на віддалених робочих місцях фахівців Фонду

Шановні мешканці Білоцерківської ОТГ!

Наразі на Полтавщині діє розгалужена мережа точок обслуговування громадян. І отримати всі пенсійні послуги можна не лише в сервісних центрах Пенсійного фонду України, а й на віддалених робочих місцях.

Віддалені робочі місця – це своєрідні осередки Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, які облаштовані у 3-х населених пунктах нашого району.

Спочатку на віддалених робочих місцях надавалися лише консультації з питань пенсійного забезпечення. А після того, як Пенсійний фонд України охопив всю мережу обслуговування сучасною комп’ютерною технікою і необхідним програмним забезпеченням, громадяни без необхідності в додатковому зверненні до сервісних центрів мають можливість отримати увесь спектр пенсійних послуг за місцем проживання.

Отже, мешканці нашого району можуть завітати до ЦНАПу, ОТГ, сільської ради того населеного пункту, де створено робоче місце фахівців Фонду.

У Білоцерківській ОТГ віддалене робоче місце працівника Пенсійного фонду знаходиться в приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради с. Білоцерківка вул. Лесі Українки, 11. Прийом проводиться кожен третій вівторок щомісячно , із 09 години ранку до 12 години.

В Радивонівському старостинському окрузі Великобагачанської ОТГ прийом працівником Пенсійного фонду проводиться кожну четверту середу щомісяця, із 09 години ранку до 12 години.

В Устивицькій сільській раді спеціаліст Пенсійного фонду працює кожну другу п’ятницю щомісяця,  із 09 години ранку до 12 години.

Ознайомитися з переліком усіх віддалених робочих місць, графіками їх роботи можна на інформаційній сторінці вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням (www.pfu.gov.ua) в розділі «Контакти» та на офіційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області у соціальній мережі Facebook.

Головне управління Пенсійного фонду
України в Полтавській області