Документи для призначення субсидії

З травня 2019 року управління соціального захисту населення провели автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін 2019-2020 років без додаткового звернення 154 тис. сімей.

Проте відповідно до норм чинного законодавства для окремих категорій одержувачів субсидії розрахунок житлової субсидії на наступний термін здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій. Зокрема, це:

– сім’ї, яким субсидія призначалася за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб;

– орендарі житла та внутрішньо переміщені особи;

– сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їхньої сім’ї (наприклад: хтось прописався чи виписався, розлучення, смерть чи народження);

– сім’ї, яким субсидія призначалася за рішенням комісії, де є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або дохід менший мінімальної заробітної плати та/або ними чи за них не сплачено єдиний соціальний внесок.

Таким сім’ям необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення до кінця вересня поточного року.

Чому важливо звернутися до кінця вересня?

Якщо сім’я звернеться за призначенням субсидії в неопалювальний сезон і в цей період субсидію буде призначено (в тому числі в нульовому розмірі), управління соціального захисту населення розрахує розмір субсидії автоматично на початку опалювального сезону без додаткового звернення.

Звернення за призначенням субсидії у літній період заощадить Ваш час та надасть можливість отримати субсидії з початком опалювального періоду без затримки.

За зверненнями, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлову субсидію (у разі наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.

Виконавчий комітет
Білоцерківської сільської ради.