У регіональному управлінні Пенсійного фонду повністю готові до виплати допомоги у сумі 1000 гривень

Працівники Пенсійного фонду області просять всіх громадян, хто ознайомиться з цією інформацію, донести її до літніх людей – рідних, знайомих, сусідів, – які в умовах карантинних обмежень чекають анонсовані урядом кошти.

На Полтавщині майже 30 млн грн додаткових коштів спрямовано з держбюджету для доплат пенсіонерам, старшим за 80 років і розмір пенсії яких не перевищує 9205 грн. Це один з видів державної підтримки, який пенсіонери вже почали одержувати і будуть одержувати щомісячно.

Наступний етап – територіальним органам Пенсійного фонду України доручено у квітні 2020 року провести виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень пенсіонерам, у яких розмір пенсії  не перевищує  5 000 гривень.

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, як і працівники Фонду в цілому по Україні, готові почати виплату допомоги після того, як Верховна Рада України затвердить ці гроші в державному бюджеті.

На Полтавщині одноразову виплату отримають понад 369 тис. пенсіонерів, чия пенсія не перевищує 5 тис. грн. Головне управління нарахує кошти автоматично, без звернень громадян і гроші на банківські карти зарахують невідкладно. У тих громадян, які не мають банківської картки для пенсійних виплат, «Укрпошта» забезпечить доставку грошей додому протягом п’яти днів.

У тих випадках, коли з різних причин кошти не виплатять протягом п’яти днів, тисячу гривень нарахують разом із травневою пенсією.

 Головне управління Пенсійного фонду
України в Полтавській області