В Україні започатковано проєкт «Мій телефонний друг»

Як повідомляє тижневик «Пенсійний кур’єр», в Україні за підтримки міжнародної організації ЮНІСЕФ та Української волонтерської служби стартував проєкт дружньої підтримки та інформування людей, що опинилися на самоті.

За основу для своєї діяльності проект, який одержав назву «Мій телефонний друг», взяв успішний міжнародний досвід – схожа ініціатива у Великій Британії зібрала сотні тисяч волонтерів, що підтримують людей віком 60+, які почуваються самотніми під час карантину.

Організатори сподіваються, що проєкт стане однією з ефективних відповідей на наслідки обмежувальних заходів і покладе початок успішній традиції телефонного волонтерства в Україні, адже у зв’язку з пандемією COVID-19 виходити на вулицю й зустрічатися зі знайомими залишається ризикованим для багатьох людей.

Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, людям з інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією й підтримати в нелегкій ситуації. Отже, першочергова мета нововведення – поліпшити життя конкретних людей, які завдяки спілкуванню відчуватимуть причетність, отримуватимуть інформацію не тільки «з телевізора» і легше проживатимуть кризові періоди.

Якщо вам або близькій вам людині буде цікавим регулярне спілкування телефоном із молодою людиною, яка поділиться корисною інформацією чи просто складе компанію, зверніться на «гарячу» лінію за таким номером:

0-800-202-147 (із понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00).

Головне управління Пенсійного фонду
України в Полтавській області