Привітання з Днем Перемоги 9 травня!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг нашого народу житиме завжди.

9 травня – найсвітліший та найвеличніший день беззаперечної перемоги над ворогом, день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну українську землю, вклоняємося перед подвигом односельців, які мужньо боролися за свободу Вітчизни, згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, хто поліг у жорстокому бою, хто після перемоги помер від ран… Ми славимо тих, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні, хто самовіддано працював у тилу, піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Від виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, миру, спокою і віри у завтрашній день.

Хай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної України.

З повагою, сільський голова І.В.Лещенко