У вівторок, 02.11.2021 р. відбудеться третє засідання робочої групи. Загальна тривалість заходу – до 2 годин. Мета заходу – результати анкетного опитування, погодження сильних та слабких сторін існуючої системи освіти, обговорення бачення Стратегії розвитку освіти. Більш повна інформація наведена в Програмі другого засідання Робочої групи (додається).
Про проведення третього засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/Tretie-zasidannia-735x400.jpg)