Напередодні до Білоцерківської ТГ надійшов черговий вантаж з гуманітарною допомогою для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території громади. Серед отриманого – сезонний чоловічий і жіночий одяг та памперси.
Висловлюємо подяку керівнику ГО «Сила і Розум» Прушковській Анжелі Борисівні та керівнику БО «Полтавський Батальйон Небайдужих» Гранчак Наталії Степанівні за отриману допомогу!
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/3-203x300.jpg)
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/4-1-185x300.jpg)
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/5-212x300.jpg)
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-6-e1651220551318.jpg)