Грантова програма МОМ для постраждалих від війни мікро- та малих підприємств в Україні

    Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

    Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

    Хто може подати заявку?

  • Малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в місті Київ, Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях;
  • Зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
  • Зареєстровані в Україні та належать громадянам України.

    Мікропідприємства:

  1. Працевлаштовують менше 10 осіб.
  2. Підприємства, які створять не менше 1 нового робочого місця завдяки гранту.

    Малі підприємства:

  1. Працевлаштовують 10 і більше людей.
  2. Підприємства, які створять не менше 3 нових робочих місць завдяки гранту.

    Усі заявки, що відповідають наведеним вище вимогам, будуть розглянуті. Пріоритет надаватиметься постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам. Організатори зв’яжуться лише з відібраними претендентами.

    Детальна інформація за посиланням: https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid-viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini