Оголошення! Про додатковий збір ідей проєктів до Стратегії розвитку Білоцерківської територіальної громади на період 2023–2027 роки

Білоцерківська сільська рада за підтримки Проекту DECIDE продовжує розробляти Стратегію розвитку Білоцерківської територіальної громади на період 2023 – 2027 роки (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Білоцерківської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;
  2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2023 – 2025 роки).
  3. Бажано, щоб подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту;
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1);
  6. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Білоцерківської територіальної громади (Додаток 2);
  7. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 23 березня 2023 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail bilotg21@gmail.com: з поміткою «Проєкти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до Білоцерківської сільської ради.