Актуальні конкурси на одержання співфінансування для сільськогосподарських виробників

1) Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО продовжує приймати заявки на отримання співфінансування для розвитку елеваторних потужностей, в рамках проекту «Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна»:
10 найкращих бізнес-проєктів отримають співфінансування на суму по 18,5 млн грн, яке буде спрямоване на:

  • закупівлю обладнання для доробки, сушіння та зберігання зерна;
  • закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.

Бюджет проекту: 185 млн грн
Дедлайн подачі заявки: 12.06.2023
Детально: https://bit.ly/3ldYwpx

2) Програма USAID АГРО співфінансує дієві бізнес-плани з надання сервісних послуг для аграрних мікро, малих, середніх підприємств (ММСП).

Мета програми – забезпечити сільськогосподарські ММСП своєчасними та якісними послугами, які підтримають їх конкурентоспроможність і сталість виробництва, збільшать додану вартість продукції та сприятимуть впровадженню нових технологій.

Програма USAID АГРО готова співфінансувати 8 проєктів із загальним бюджетом до 122,5 млн грн (з розрахунку від 10,8 до 18 млн грн на проєкт).
Бюджет проекту: 122,5 млн грн
Дедлайн подачі заявки: 24.05.2023
Детально: https://cutt.ly/P5uPSen

3) Програма USAID АГРО має на меті покращити доступ невеликих виробників сільгосппродукції до потужностей з доробки, переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо, з метою створення потенціалу для виробництва продуктів з доданою вартістю та забезпечення розширення каналів та ринків збуту.

USAID АГРО планує надати до 367 млн грн співфінансування в межах 20 (двадцяти) проєктів, терміном впровадження до двох років. Очікується, що сума кожного субгранту буде становити від 10 до 36 млн грн та обговорюватиметься індивідуально.

Бюджет проекту: 367 млн грн
Дедлайн подачі заявок: 12.10.2023
Детально: https://cutt.ly/C5uHn45

У разі виникнення додаткових питань, в підготовці грантової заявки. Для отримання консультації необхідно заповнити Google – форму за посиланням https://forms.gle/6Yinay9sQDMqHNZC7