До Дня Конституції України у Білоцерківському СБК відбувся захід, на якому сільський голова Іван Васильович Лещенко спільно з поліцейським офіцером громади Євгенієм Петровичем Фененком та за підтримки ПП «БіАГР», нагородили подяками та цінними подарунками найактивніших членів громадського формування «Безпека Білоцерківської ТГ», що брали участь у забезпеченні правопорядку на території Білоцерківської громади.
Нагороджено членів громадського формування «Безпека Білоцерківської ТГ»
![](http://biloteg.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-29_11-02-15-806-735x400.jpg)