Табір “Сонечко”

Швидко спливає час… І знову весна, закінчення ще одного навчального року. 29 травня наша школа гостинно відчинила двері вихованцям пришкільного табору відпочинку «Сонечко». Перший день розпочався зі знайомства. На святковій лінійці діти декламували вірші, співали пісні про канікули, виконали кілька запальних танців та руханок. Сподіваємося, що весела музика, смачні страви, змістовне дозвілля – усе це створить гарний відпочинок у таборі. День знайомства та дружби – гарний початок табірної зміни.

Дитина – це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. А в нашому таборі враховуються найважливіші потреби дітей у самореалізації, надано можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час.

Виховна робота базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої справи. Реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. Найважливіші    завдання втілюють у життя кращі, творчі й креативні вихователі Бойчук В. І., Бабич В. С., Міщенко Л. В., Таран В. І., Крипак С.В., Бойчук Л.І., Перелай О.О., Файфер В. В., Дорофей Л. А. А смачними сніданками та обідами нас радують досвідчені кухарі Кравчун І. А. та Булат Н. І.

У пісні живе душа народу. Тож День пісні – улюблений день усієї малечі. Розучування загонових пісень, девізів, речівок, конкурсна програма «Веселі нотки», розважальна програма «Веселунчики» – ось що дало змогу всім проявити себе в пісенному жанрі, створило позитивний емоційний настрій, додало почуття романтики в буденне життя.

«Фантазери так ся мають, В мріях-задумах літають…» Та все в цьому     світі – це здійснена чиясь мрія чи фантазія. Тож розвиток творчої уяви,   фантазії – окремий день у наших «сонечок». Творчі ігри та розваги, конкурс колективного плакату, веселий ігроленд – ось де поле діяльності юних фантазерів. І нехай найкращі мрії та фантазії здійсняться!

Особливий день для всієї малечі громади – це День захисту дітей. Уже о 10 годині в святково прикрашеній залі Білоцерківського СБК лунала весела музика. Нас гостинно запросили й зустріли як дорогих гостей завідуюча сектором культури і туризму Білоцерківської ОТГ Лук’янець Н. А. та її веселі помічники з центру дозвілля «Олімп» (м. Полтава) із дитячою розважальною програмою «Чарівний щебет дитинства». Казкові розвивальні ігри та змагання дали змогу всім проявити свої здібності. І яке ж свято без повітряних кульок?! Попереду ще багато цікавих днів, радощів, розваг і змагань чекають нашу малечу. І хай здійсниться запланована поїздка, яка розкриє всю красу нашої Батьківщини та її визначних місць. Нехай будуть веселими й цікавими всі квести й ігри, конкурси акторської майстерності, інсценування казок та багато іншого. Сонячних і радісних днів тобі, веселий табір «Сонечко»!

Бабич Н. Г., начальник пришкільного
табору відпочинку «Сонечко»
Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст.