Табір відпочинку “Бджілка”

У цьому році 29 травня гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку «Бджілка» при Бірківському НВК, який охопив учнів початкових класів. Начальник табору відпочинку Філенко Т.М. та вихователі Мацько М. В., Слуковська Н.О., Пятак Є.М. творчо підійшли до організації відпочинку школярів. Життя табору відзначалося своїм темпом і різноманітністю. Кожен мав можливість спробувати свої сили і в художній самодіяльності, і в спорті, і в творчій праці. За роки роботи пришкільного табору відпочинку «Бджілка» Бірківського НВК склалися певні традиції, у дітей з’явилися улюблені тематичні дні та свята – День ігор, День народознавства, День довкілля, День подорожей, День захисту дітей, Свято Солодкого дерева.

Багато цікавих вражень принесли дітям майстер-класи, проведені вихователями табору, а саме: виготовлення ляльки-мотанки (Філенко Т.М.) та виробів з паперу (Мацько М.В.). Любов до природи рідного краю зміцнювали влаштовані екскурсії вулицями села та на луки, де діти ближче ознайомилися з лікарськими рослинами, мали змогу сфотографуватися серед розкішних квітів та виготовити неперевершену екібану. Незнайомим і цікавим у таборі був День навпаки. Діти потрапили до країни Навпаки, де віталися словом «До побачення», ходили спиною вперед, намагалися їсти борщ виделкою та виконувати різні завдання лівою рукою.

Останнього дня перебування у таборі вихованці обмінялися власноруч виготовленими листівками, побажали один одному веселих і яскравих канікул, привітали подяками всіх працівників табору. Вихованці не забудуть жодної миті! А попереду на них чекають ще яскравіші пригоди літніх канікул!