Профорієнтаційна робота в Білоцерківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартувала…

7 жовтня 2018 року старшокласники Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із батьками були запрошені на міжнародний освітньо-профорієнтаційний захід, присвячений презентації найбільш прогресивних навчальних закладів Польщі та новітнім спеціальностям на ринку праці, яким вони навчають. Організатором події було представництво Центру польської освіти UP-STUDY в Полтаві.

Діти та їх батьки отримали інформацію про можливості вступу до презентованих навчальних закладів, про гранти та стипендіальні програми для українців. Учасники заходу дізналися про переваги UP-SUPPORT – комплексної програми підтримки іноземних студентів, яка діє у Польщі і надає впевненість, що у незнайомій країні поряд зі студентами є досвідчені спеціалісти, які в будь-який час нададуть кваліфіковану підтримку як у простих, так і надзвичайно складних ситуаціях.

Важливою частиною профорієнтаційного заходу була «Ярмарка професій», присвячена допомозі у виборі майбутньої спеціальності для старшокласників, а також презентації новітніх напрямків у навчанні, що зумовлені зміною потреб ринку праці та сучасному динамічному розвитку світу. Учні захоплено слухали й занотовували важливу для себе інформацію, адже мрія кожної дитини – здобути найкращу і найпрестижнішу професію, яка принесе задоволення в майбутньому, як матеріальне, так і моральне.