27.10.2022 року відбулася довгоочікувана подія – нагородження переможців конкурсу шкільний громадський бюджет![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
«Громадський бюджет на дитячі мрії» – це партнерська ініціатива проєкту Decentralization for Improved Democratic Education та Білоцерківської сільської ТГ. Вона передбачає співфінансування проєктів, які розробили місцеві шкільні команди. Ми щасливі бути в числі 12 громад України, де реалізується конкурс![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Отже, за результатами голосування, переможцями стали 8 проєктів. А саме:
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
Більше деталей на сайті конкурсу: https://kidsprojects.decide.in.ua/
Позаду – рік активної і напруженої підготовки. Так, спершу до нашої громади завітала команда Агенція локальних ініціатив, яка провела серію тренінгів і хакатонів для шкільних команд. Після інтенсивного навчання учні взялися за розробку і написання проєктів, які пропонують зміни на краще у Білоцерківській громаді. А далі було ще цікавіше, адже розпочалося голосування за проєкти!
Щодень інтрига лише зростала – які проєкти переможуть? Тепер їхні імена відомі і все лише розпочинається! На реалізацію проєктів діє такий принцип співфінансування – 70 % від проєкту DECIDE та 30 % від Білоцерківської сільської ТГ.
Окрім того, DECIDE та громада співфінансують реалізацію 2 міні-проєктів: «Крута зона відпочинку” Білоцерківського ліцею та «Зона відпочинку” Рокитянського ліцею, які розробили учні в межах пілотування курсу за вибором «Навчаємося жити в громаді» для учнів 8(9) класів громади. На це виділили 21 000 грн.
Пишаємося нашими дітьми і вітаємо переможців
Дякуємо усім партнерам за підтримку і жителям нашої громади за участь у голосуванні за проєкти![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Разом до омріяної Перемоги ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні