Дія.Освіта — онлайн навчання доступне кожному

Шановні жителі громади, відтепер у додатку “Дія” ви можете не лише замовити деякі адміністративні послуги, дізнатися інформацію про усі адміністративні послуги та мати доступ до своїх особистих даних, а й навчатися професіям, що вас цікавлять.

Мінцифри створено та забезпечено функціонування єдиного державного вебпорталу цифрової освіти, що призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій. Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка, пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим і завжди такими залишатимуться.
Отримати доступ до Дія.Освіта ви можете за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

Перевагами такого навчання є те, що:
– воно доступне онлайн;
– ви самі обираєте час, тривалість та сферу навчання;
– навчальні матеріали повністю безкоштовні;
– для усіх груп населення.

Дія.Освіта — це чудовий засіб самоосвіти, він не замінює професійне навчання, проте дає змогу отримати знання у різних сферах, серед яких: Спеціаліст SEO 2.0, Кондитер, Майстер плиточник, Дата-аналітик, Кравчиня, Візажист та багато інших.